۱۴۰۰ سه شنبه ۹ آذر
دیوان محاسبات کشور؛ دیوان فناورانه مردم پایه
برگزاری وبینار تخصصی سازمان آسوسای با عنوان "نقش موسسات عالی حسابرسی در پاسخ به بحران ها و بلایا" با حضور نمایندگان دیوان محاسبات کشور
1399/11/08 1536
..
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، مراسم افتتاحیه وبینار تخصصی سازمان آسوسای با عنوان "نقش موسسات عالی حسابرسی در پاسخ به بحران ها و بلایا" در روز سه شنبه 7 بهمن ماه سال جاری با شرکت نمایندگان دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران و بیش از 40 کشور جهان بصورت مجازی برگزار شد.
در مراسم افتتاحیه این نشست، آقای هو دوک فوک، رئیس دیوان محاسبات ویتنام و رئیس سازمان آسوسای و همچنین آقای جو جی یونگ، رئیس دیوان محاسبات کره جنوبی و رئیس نهاد ظرفیت سازی آسوسای، به ارائه سخنرانی پرداختند. در ادامه این اجلاس، پنل های کارشناسی و جلسات ارائه مقالات کشوری با عنوان نقش و استراتژی موسسات عالی حسابرسی در واکنش به همه گیری ویروس کرونا با مشارکت فعال موسسات عالی حسابرسی عضو برگزار گردید.
شایان ذکر است در افتتاحیه این اجلاس، کیومرث داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی و هاشمی دهکردی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور و تعدادی از حسابرسان کل حوزه معاونت امور عمومی و اجتماعی حضور داشتند. این نشست تا روز پنج شنبه 9 بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد یافت.
سازمان آسیایی موسسات عالی حسابرسی موسوم به آسوسای یکی از هفت سازمان منطقه ای اینتوسای می باشد که در سال 1979 میلادی تاسیس شده است و دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران نیز از دی ماه 1378 رسماً به عضویت این سازمان پذیرفته شد. دیوان محاسبات ایران از بدو عضویت در این سازمان در کلیه کنگره ها، دوره های آموزشی ، کارگروه حسابرسی محیط زیست، پروژه های تحقیقاتی و سایر فعالیت های سازمان حضور موثر داشته است.


    مشاهده نظرات ( 0)
    پربازدیدترین
    آخرین اخبار
    Powered by DorsaPortal