۱۴۰۰ سه شنبه ۹ آذر
دیوان محاسبات کشور؛ دیوان فناورانه مردم پایه
حضور نمایندگان دیوان محاسبات کشور در دوره بین المللی مجازی حسابرسی زیست محیطی
1399/09/03 1621
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، در مراسم افتتاحیه این نشست، گریش چاندرا مورمو رئیس دیوان محاسبات هند و رئیس کمیبه.....
هشتمین دوره بین المللی حسابرسی زیست محیطی مرکز آموزشهای بین المللی و توسعه پایدار دیوان محاسبات هند (IECD) در آذر ماه سال جاری با شرکت نمایندگان موسسات عالی حسابرسی کشورهای جهان و با حضور نمایندگانی از دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران بصورت مجازی برگزار گردید.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، در مراسم افتتاحیه این نشست، گریش چاندرا مورمو رئیس دیوان محاسبات هند و رئیس کمیته تبادل دانش (KSC) و کارگروه حسابرسی فناوری اطلاعات (WGITA) و همچنین دکتر ویوی نیمنما معاون رئیس کارگروه حسابرسی زیست محیطی سازمان اینتوسای سخنرانی کردند.
گفتنی است که با هدف نقش آفرینی و حضور فعال در کمیته های تخصصی سازمان بین المللی و منطقه ای و بهره گیری از ظرفیت های علمی و خارجی ذیل سند سوم راهبردی سوم دیوان محاسبات کشور (1399-1404)، نمایندگان دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران در دوره مذکور شرکت نمودند.
همچنین در خلال برگزاری این رویداد بین المللی، دکتر داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی، میرنجفی حسابرس کل زیست محیطی و توسعه پایدار، و هاشمی دهکردی مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، ضمن حضور در این نشست، به ارائه رهنمودها و نقطه نظرات فنی خود پرداختند.
شایان ذکر است، مرکز آموزش های بین المللی و توسعه پایدار دیوان محاسبات هند با هدف تقویت پاسخگویی و حکمرانی در حوزه محیط زیست و توسعه پایدار و توسعه خدمات آموزشی و تحقیقاتی با رویکرد میان رشته ای در سال 1979 میلادی در شهر جیپور هند تاسیس شد و از سالهای 2011 و 2016 میلادی به ترتیب به عنوان مرکز آموزشهای بین المللی کارگروه های حسابرسی زیست محیطی (WGEA) و صنایع استخراجی (WGEI) سازمان اینتوسای، ایفای نقش نموده است.


    مشاهده نظرات ( 0)
    پربازدیدترین
    آخرین اخبار
    Powered by DorsaPortal